Lidhje

Ditari - 19 fëmijë dhe 2 të rritur humbin jetën në sulmin e fundit me armë zjarri në SHBA


Ditari - 19 fëmijë dhe 2 të rritur humbin jetën në sulmin e fundit me armë zjarri në SHBA
please wait

No media source currently available

0:00 0:29:58 0:00

19 fëmijë dhe 2 të rritur humbin jetën në Teksas, pasi një 18 vjeçar hapi zjarr në një shkollë fillore. Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelenskyy thotë se forcat ruse duhet të tërhiqen në pozicionet e paraluftës, si hap paraprak për bisedime diplomatike. Në kushtet e krizës energjitike në Shqipëri, ekspertët thonë se situata u keqmenaxhua nga autoritetet dhe nënvizojnë se në drejtim të diversifikimit të burimeve janë bërë hapa pas.

XS
SM
MD
LG