Lidhje

Ditari - SHBA bisedime me Ukrainën për sisteme më të fuqishme të lëshimit të raketave


Ditari - SHBA bisedime me Ukrainën për sisteme më të fuqishme të lëshimit të raketave
please wait

No media source currently available

0:00 0:29:58 0:00

Kievi ka bërë thirrje të vazhdueshme për sisteme raketash të prodhuara në SHBA. Policitë e Shqipërisë dhe Kosovës zhvilluan një operacion të përbashkët, që çoi në riatdhesimin e 13 shtetasve shqiptarë të bllokuar në kampet e Sirisë. Ndërron jetë ish-Presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani.

XS
SM
MD
LG