Lidhje

Ditari - Biden thirrje G7-ës: Duhet të qëndrojmë të bashkuar


Ditari - Biden thirrje G7-ës: Duhet të qëndrojmë të bashkuar
please wait

No media source currently available

0:00 0:29:58 0:00

Grupi i Shtatëshes paralajmëron sanksione ndaj arit rus, godet “makinerinë e luftës” së Vladimir Putinit. Forcat ruse sulmojnë me raketa Kievin. Të paktën një person ka humbur jetën dhe katër të tjerë janë plagosur. Të dhënave paraprake tregojnë se Rusia kishte lëshuar 14 raketa. Në Vlorë mbahet një konferencë shkencore mjekësore për kancerin e prostatës. Marrin pjesë profesorë të njohur nga Shtete e Bashkuara dhe mjekë nga Shqipëria e Kosova.

XS
SM
MD
LG