Lidhje

Ditari - Kosova përballet me dimër të vështirë për shkak të krizës energjetike


Ditari - Kosova përballet me dimër të vështirë për shkak të krizës energjetike
please wait

No media source currently available

0:00 0:29:58 0:00

Në Kosovë dimri i këtij viti pritet të jetë mjaft sfidues për shkak të krizës energjetike botërore, dhe çmimeve të larta të importeve. Në Kanada, aktivistë të të drejtave të njeriut ngrenë shqetësime lidhur me mënyrën se si është parashikuar me ligj eutanazia, apo vdekja e kërkuar nga vetë pacienti. Firma Samsung prezanton linjën e re të telefonave dhe orëve inteligjente

XS
SM
MD
LG