Lidhje

Ditari - “Fundjava e Përvjetorit të Nënë Terezës” në Uashington


Ditari - “Fundjava e Përvjetorit të Nënë Terezës” në Uashington
please wait

No media source currently available

0:00 0:29:59 0:00

Shtetet e Bashkuara shënojnë 21 vjetorin e sulmeve terroriste të 11 shtatorit. Këtë fundjavë në Uashington u nderua jeta dhe vepra e Nënë Terezës me aktivitete përkujtimore 25 vjet pas vdekjes së saj. Në Shqipëri, autoritetet njoftojnë se pas sulmit kibernetik të rregjistruar mbrëmjen e së premtes, në 6 pika të kalimit të kufirit, është bërë i mundur rikthimi i sistemit TIMS.

XS
SM
MD
LG