Lidhje

Ditari - Financimet ruse në politikë, amb. Kim takime me partitë politike në Shqipëri


Ditari - Financimet ruse në politikë, amb. Kim takime me partitë politike në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:29:58 0:00

Në Tiranë, ambasadorja amerikane Yuri Kim takon përfaqësues të partive politike dhe KQZ-së, lidhur me financimet ruse në politikë I dërguari i Bashkimit Evropian për bisedimet Kosovë-Serbi tha sot në Prishtinë se është duke punuar që të nxis përparim në procesin e normalizimit të marrëdhënieve ndërmjet të dyja vendeve Intervistë me ish-kryeministrin e Kosovës, Avdulla Hoti

XS
SM
MD
LG