Lidhje

Ditari - Varr masiv në Ukrainë


Ditari - Varr masiv në Ukrainë
please wait

No media source currently available

0:00 0:29:58 0:00

OKB: Raportet për varrezë masive në Izium të Ukrainës, “tronditëse” -- Në Shqipëri Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar shpalli sot të pafajshme anëtaren e Komisionit të Pavarur të Kualifikimit Etleda Çifta, e vënë nën akuzë nga Prokuroria e Posaçme -- Intervistë me ministren e Shtetit për marrëdhëniet me Parlamentin në qeverinë e Shqipërisë, Elisa Spiropali.

XS
SM
MD
LG