Lidhje

Ditari - Mot i keq në veri të Shqipërisë, dy persona të zhdukur


Ditari - Mot i keq në veri të Shqipërisë, dy persona të zhdukur
please wait

No media source currently available

0:00 0:29:58 0:00

Zonat veriore dhe verilindore të Shqipërisë po vuajnë pasojat e reshjeve të dendura të shiut, ndërsa dy persona rezultojnë të zhdukur. Takim në Bruksel të hënën mes kryeministrit të Kosovës Albin Kurti dhe presidentit serb Aleksandar Vuçiç. Tronditet nga shpërthimet centrali i energjisë bërthamore në Zaporizhzhia.

XS
SM
MD
LG