Lidhje

Ditari - Kryenegociatorët e Kosovës dhe Serbisë në Bruksel për të gjetur zgjidhje


Ditari - Kryenegociatorët e Kosovës dhe Serbisë në Bruksel për të gjetur zgjidhje
please wait

No media source currently available

0:00 0:29:58 0:00

Kryenegociatorët e Kosovës dhe Serbisë diskutojnë në Bruksel për rrugëdaljen nga situata e krijuar në veriun e Kosovës për shkak të mosmarrëveshjeve rreth përdorimit të targave të makinave Oboti, një nga fshatrat më të dëmtuar nga përmbytjet e viteve te fundit në Shkodër. Sulmet me raketa të Rusisë shkaktojnë ndërprerjen e energjisë elektrike në pothuajse gjithë Ukrainën

XS
SM
MD
LG