Lidhje

Ditari - Ndeshja SHBA-Iran kapërcen kufijtë e futbollit


Ditari - Ndeshja SHBA-Iran kapërcen kufijtë e futbollit
please wait

No media source currently available

0:00 0:29:58 0:00

Presidenti i Gjermanisë, Frank-Walter Steinmeier tha gjatë një vizite në Shkup se pret normalizimin e marrëdhënieve mes Kosovës dhe Serbisë dhe se vlerësonte pranimin e deritanishëm të propozimit franko-gjerman.

XS
SM
MD
LG