Lidhje

Ditari - Shqipëri, opozita kërkon hetime për lidhjet Rama - McGonigal


Ditari - Shqipëri, opozita kërkon hetime për lidhjet Rama - McGonigal
please wait

No media source currently available

0:00 0:29:58 0:00

Në Shqipëri, opozita dorëzon zyrtarisht kërkesën për ngritjen e një komisioni hetimor mbi lidhjet e kryeministrit Edi Rama dhe ish zyrtarit të FBI-së Charles McGonigal. Intervistë me deputetin e Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe ish-kryeministri Avdullah Hoti. Sekretari amerikan i Shtetit shtyn vizitën në Kinë, pas incidentit me balonën kineze.

XS
SM
MD
LG