Lidhje

Një vit konflikt: Agresioni i Rusisë në Ukrainë


Një vit konflikt: Agresioni i Rusisë në Ukrainë
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:11 0:00

365 ditët e luftës së nisur nga Rusia në Ukrainë me zhvillimet kryesore. Lufta në Ukrainë iu ka marrë jetën mijëra njerëzve si dhe i ka kushtuar ekonomisë botërore rreth 3 trilionë dollarë

XS
SM
MD
LG