Lidhje

Ditari - Shuhet ylli i muzikës Rock and Roll, Tina Turner


Ditari - Shuhet ylli i muzikës Rock and Roll, Tina Turner
please wait

No media source currently available

0:00 0:29:58 0:00

Në veriun e Kosovës bënë betimin kryetarët e rinj të tri komunave të banuara me shumicë serbe. Ndërkohë Komisioneri i BE-së. Oliver Varhelyi bën thirrje që Kosova dhe Serbia të zbatojnë plotësisht detyrimet e marrëveshjes së Ohrit, përfshirë atë për Asociacionin Guvernatori republikan i Floridës Ron DeSantis hyn zyrtarisht në garën presidenciale të vitit 2024. Që ai të përballet me Presidentin Joe Biden, do t’i duhet të mposhtë fillimisht, ish-Presidentin Donald Trump. Vdes në në moshën 83 vjeçare, këngetarja me famë botërore, Tina Turner, e konsideruar si “Mbretëresha e Rock and Roll-it”.

XS
SM
MD
LG