Lidhje

Ditari - Marrëveshje armëpushimi mes Azerbajxhanit dhe forcave armene


Ditari - Marrëveshje armëpushimi mes Azerbajxhanit dhe forcave armene
please wait

No media source currently available

0:00 0:29:58 0:00

Ambasadori amerikan në Kosovë Jeff Hovenier tha se Uashingtoni ka besim të plotë në ndërmjetësuesit evropianë të bisedimeve Kosovë – Serbi. Industria e fasonëve në Shqipëri po has probleme të mëdha për shkak të zhvlerësimit të monedhës europiane, në raport me lekun shqiptar. Presidenti turk Erdogan intensifikon përpjekjet për të ringjallur marrëveshjen për eksportin e grurit ukrainas.

XS
SM
MD
LG