Lidhje

Ditari - Hyn në fuqi armëpushimi i përkohshëm Izrael-Hamas


Ditari - Hyn në fuqi armëpushimi i përkohshëm Izrael-Hamas
please wait

No media source currently available

0:00 0:29:58 0:00

Hyn në fuqi armëpushimi i përkohshëm Izrael-Hamas. Fillon shkëmbimi i pengjeve izraelite me të burgosurit palestinezë. Shefja e diplomacisë së Kosovës Donika Gërvalla thotë se projekt statuti për Asociacionin i propozuar nga diplomatët perëndimore nuk është i mirë por nuk ofron asnjë lloj autonomie për veriun e Kosovës. Përhapja e gjerë e rrjeteve sociale dhe ndikimi i tyre në jetën e përditshme të të rinjve, në qendër të një ekspozite të 4 studente të Universitetit të Shkodrës

XS
SM
MD
LG