Lidhje

Ditari - Tragjedia e luftës ruse në Ukrainë mbërrin në skenën e çmimeve “Oscar”


Ditari - Tragjedia e luftës ruse në Ukrainë mbërrin në skenën e çmimeve “Oscar”
please wait

No media source currently available

0:00 0:29:58 0:00

Analistët në Malin e Zi komentojnë 100 ditët e para të qeverisë. Krahu i ish-kreut të Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela votoi në Kuvendin Qendror të partisë të mbajtur sot në Shkup për shkarkimin e zotit Arben Taravari nga posti i kryetarit të partisë “për shkak të shkeljes së rëndë të Statusit të partisë”. Intervistë me autorin e dokumentarit që rrëfen sulmin rus ndaj qytetit industrial dhe portit të rëndësishëm të Ukrainës, Mariupol, në fillim të luftës.

XS
SM
MD
LG