Lidhje

Ditari-Shqipëri, ekspertët: Duhet ndërhyrje gjithëpërfshirëse kundër drogës në shkolla


Ditari-Shqipëri, ekspertët: Duhet ndërhyrje gjithëpërfshirëse kundër drogës në shkolla
please wait

No media source currently available

0:00 0:29:58 0:00

Në Shqipëri policia ka goditur kohët e fundit rrjetet e shpërdarjes së drogës në shkolla. Por ekspertët thonë se lufta e drogës kërkon një ndëryrje më gjithëpërfshirëse. Analizë mbi sfidat me të cilat po përballet Mali I Zi për forcimin e ligjeve për medias, me qëllim rritjen e pavarësisë dhe luftën kundër dhunës ndaj gazetarëve. NATO dhe zyrtarë europianë reagojnë pas komenteve të ish-Presidentit Trump për mbrojtjen e aleatëve

XS
SM
MD
LG