Lidhje

Ditari - Intervistë me Ministrin e Financave të Shqipërisë, Ervin Mete


Ditari - Intervistë me Ministrin e Financave të Shqipërisë, Ervin Mete
please wait

No media source currently available

0:00 0:29:58 0:00

Sulm i dyshuar i Izraelit ndaj Iranit. SHBA thotë se nuk është e përfshirë. Intervistë me Ministrin e Financave të Shqipërisë, Ervin Mete, i cili ndodhet në Uashington për takimet e FMN-së dhe Bankës Botërore. Sipas një raporti të publikuar nga Fondi për të Drejtën Humanitare, në Kosovë gjatë vitit të kaluar janë ngritur 15 aktakuza për krime lufte kundër 68 personave.

XS
SM
MD
LG