Lidhje

Ditari - Intervistë me presidenten e Kosovës Vjosa Osmani


Ditari - Intervistë me presidenten e Kosovës Vjosa Osmani
please wait

No media source currently available

0:00 0:29:59 0:00

Takimi i nivelit të lartë i NATO-s vazhdon në Uashington dhe në qendër të tij mbetet mbështetja për Ukrainën përballë agresionit rus. Zburimi amerikan vlerëson se Rusia po i kthehet një skenari të njohur në përpjekjet e saj për të ndikuar në rezultatin e zgjedhjeve të ardhshme presidenciale në Shtetet e Bashkuara.

XS
SM
MD
LG