Lidhje

Sejdiu, Thaçi, takim me studentët nga Kosova në Uashington


Të shtunën, Presidenti Fatmir Sejdiu dhe Kryeministri Hashim Thaçi u shkëputën përkohësisht nga angazhimet politike në Uashington për një bisedë të lirë. Takimi ishte me një grup studentësh dhe të rinj të tjerë nga Kosova të cilëve ata u bënë thirrje për t'u kthyer dhe për të punuar në shtetin e ri. Takimi u zhvillua në Hotelin Mayflower në Uashington. //bsa//

XS
SM
MD
LG