Lidhje

Viti i ri në Veri të Shqipërisë


Viti i ri në Veri të Shqipërisë
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:11 0:00

Në rrethet veriore të Shqipërisë, banorët po e presin Vitin e Ri në kushtet e një moti të rënduar. Por vështirësive të motit u shtohen edhe problemet sociale dhe varfëria.

Episodet

Shiko gjithë episodet
XS
SM
MD
LG