Lidhje

Ditari

Aksion për dhurimin e gjakut në Shkup


Ambasada amerikane në Shkup dhe Kryqi i Kuq i Maqedonisë organizuan një aksion për dhurimin e gjakut, në kujtim të ngjarjeve tragjike të 11 shtatorit të vitit 2001 në Shtetet e Bashkuara. Politikanë, përfaqësuesë të jetës akademike e shoqërore dhuruan gjak, me këtë rast.

Episodet

Shiko gjithë episodet
XS
SM
MD
LG