Lidhje

Policia e Shqipërisë dhe e Malit të Zi, bashkëpunim për sezonin turistik


albania-montenegro

Turizmi dhe e ardhmja e tij është shndërruar ditët e fundit në një nga temat e rëndësishme të fushatës elektorale në Shqipëri

Në Shkodër u takuan sot drejtuesit më të lartë të policive të Shqipërisë dhe Malit të Zi , të cilët nënshkruan një protokoll bashkëpunimi për sezonion turistik dhe thellimin e luftës kundër krimit të organizuar, që zhvillohet në zonat ndërkufitare. Një protokoll të ngjashëm bashkëpunimi u nënshkrua ditët e fundit edhe me policinë e Kosovës. Ndërkohë, turizmi dhe e ardhmja e tij është shndërruar ditët e fundit në një nga temat e rëndësishme të fushatës elektorale që po zhvillohet në Shqipëri.

Bashkëpunimi Shqipëri-Mali i Zi
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:09 0:00

Mendimi juaj

Trego komentet

XS
SM
MD
LG