Lidhje

Fillojnë mes debatesh punën Këshillat Bashkiakë


Këshillat e rinj bashkiakë në jug
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:21 0:00

Këshillat e rinj bashkiakë nisën punën në Jug të Shqipërisë me debatet e para mes pozitës dhe opozitës. Ngritja e strukturave të reja vendore po dëshmon ndërkaq një fuqizim të rolit të grave të cilat kanë marrë edhe shumë nga postet e drejtimit të këshillave të Bashkive.

Këshillat e rinj bashkiakë në jug
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:21 0:00

XS
SM
MD
LG