Lidhje

Fitër Bajrami në Kosovë


Kosovë: Kremtohet Fiter Bajrami
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:03 0:00

Kremtimet me rastin e Fitër Bajramit që shënon edhe fundin e muajit te shenjtë të Ramazanit, në Kosovë, po shënohen me thirrjet për paqe e tolerance dhe ruajtje te bashkimit fetar e politik. Kësaj radhe kremtimet u përshkuan edhe me thirrjet e Bashkësisë Islame të Kosovës për luftimin e çdo përpjekjeje të grupeve radikale që të veprojnë në Kosovë.

Kosovë: Kremtohet Fiter Bajrami
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:03 0:00

XS
SM
MD
LG