Lidhje

Fshati Razëm dhe problemet e zhvillimit


Fshati Razëm dhe problemet e zhvillimit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:02 0:00

Në veri të Shqipërisë, mes bukurive të shumta natyrore është edhe Razma, fshati që cilësohet si porta hyrese e Alpeve shqiptare. Por, mungesa e ujit të pishëm dhe problemet e infrastrukturës rrugore vazhdojnë të pengojnë shtimin e numrit të vizitorëve në këtë zonë malore.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG