Lidhje

Fushatë e ashpër zgjedhore në Maqedoni

  • Isak Ramadani

Në Maqedoni po zhvillohet fushata për zgjedhjet vendore të 15 tetorit, e cila po përshkohet me një retorikë mjaft të ashpër midis partive dhe kandidatëve rivalë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG