Lidhje

Gjakmarrja, hakmarrja dhe pasojat sociale


Pasojat e gjakmarrjes
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:55 0:00

Fenomeni i gjakmarrjes dhe hakmarrjes, si dhe pasojat shoqërore që sjellin ato për familjet e ngujuara dhe shoqërinë shqiptare, ishin sot në qendër të një takimi, të organizuar në Shkodër nga Avokati i Popullit dhe prezenca e OSBE në Shqipëri.

Pasojat e gjakmarrjes
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:55 0:00

XS
SM
MD
LG