Lidhje

Hetimet për sulmin ndaj parlamentit të Kosovës

  • Leonat Shehu

Në Kosovë, autoritetet e policisë thanë se janë duke vazhduar hetimet ndaj sulmit në ndërtesën e parlamentit që sipas tyre cilësohet serioz dhe me elemente terroriste. Ata thanë se policia e Kosovës është duke punuar vazhdimisht në parandalimin e dukurive negative përfshirë edhe ato terroriste, ndërsa hodhën poshtë pohimet se në Kosovë ka pasur kampe të stërvitjeve për terroristët.

Mendimi juaj

Trego komentet

XS
SM
MD
LG