Lidhje

Hetimet për sulmin ndaj parlamentit të Kosovës


Kosovë, hetimet mbi sulmin ndaj parlamentit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00

Në Kosovë, autoritetet e policisë thanë se janë duke vazhduar hetimet ndaj sulmit në ndërtesën e parlamentit që sipas tyre cilësohet serioz dhe me elemente terroriste. Ata thanë se policia e Kosovës është duke punuar vazhdimisht në parandalimin e dukurive negative përfshirë edhe ato terroriste, ndërsa hodhën poshtë pohimet se në Kosovë ka pasur kampe të stërvitjeve për terroristët.

Kosovë, hetimet mbi sulmin ndaj parlamentit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG