Lidhje

Dita e Kurban Bajramit në Kosovë


Kurban Bajrami në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:18 0:00

Me thirrjet për ruajtjen e paqes dhe tolerancës në Kosovë sot u shënua dita e Kurban Bajramit. Udhëheqës fetarë e politikë të vendit krahas përgëzimeve bënë thirrje për më shumë solidaritet ndërmjet qytetarëve.

Kurban Bajrami në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:18 0:00

XS
SM
MD
LG