Lidhje

Gara për Bashkinë e Lezhës


Gara per bashkine e Lezhës
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:46 0:00

Gara per bashkine e Lezhës

Lezha ofron një shembull të mirë të një njësie vendore të Shqipërisë që ofron potencial të madh për turizmin kulturor e veror, për zhvillim të industrisë dhe bujqësisë e megjithatë ndeshet me një numër problemesh ekonomike. Korrespondenti Pellumb Sulo, ishte ne Lezhe ku bisedoi me dy kandidatet qe garojne per kreun e kesaj bashkie; Viktor Tushen e Aleances per Shqiperine Europiane dhe Fran Frokajn e Aleances Popullore per Pune dhe Dinjitet.

Gara per bashkine e Lezhës
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:46 0:00

XS
SM
MD
LG