Lidhje

Maqedonia e Veriut: Gara presidenciale e Blerim Rekës


Maqedonia e Veriut: Gara presidenciale e Blerim Rekës
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:12 0:00

Kandidati në zgjedhjet presidenciale të Maqedonisë së Veriut, Blerim Reka thotë se ka hyrë në garë për të bërë ndryshime dhe jo për realizuar apo për të prishur politikat e dikujt tjetër. Zoti Reka është i bindur në fitore, por thotë se nuk ka ndër mend të bëjë tregëti me votat e tij nëse nuk kalon në balotazh. Me zotin Reka bisedoi korrespondenti ynë në Shkup Isak Ramadani dhe përgatiti këtë material.

Maqedonia e Veriut: Gara presidenciale e Blerim Rekës
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:12 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG