Lidhje

Fitër Bajrami në Maqedoni


Drejtuesit e komunitetit musliman bëjnë thirrje për solidaritet, tolerancë, bashkëjetesë dhe respekt të ndërsjellë me individët dhe komunitetet e tjera

Fitër Bajrami po kremtohet edhe në Maqedoni, ku drejtuesit e komunitetit musliman bëjnë thirrje për solidaritet, tolerancë, bashkëjetesë dhe respekt të ndërsjellë me individët dhe komunitetet e tjera. Kryetari i Bashkësisë Islame në Maqedoni, Sulejman Rexhepi ka uruar besimtarët për një festë sa më të begatë.

Fitër Bajrami në Maqedoni
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:38 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG