Lidhje

Muzika mariaçi


Muzika mariaçi
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:18 0:00

Muzika mariaçi ka ruajtur popullaritetin e saj për më shumë se një shekull ndër meksikano-amerikanët, sidomos në shtetet në kufi me Meksikën, si Teksasi. Por tani ka grupe mariaçi në çdo cep të Shteteve të Bashkuara dhe në disa vende evropiane dhe aziatike gjithashtu.

Episodet

Shiko gjithë episodet
XS
SM
MD
LG