Lidhje

Marrëdhëniet Kosovë-BE


Marrëdhëniet Kosovë-BE
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:02 0:00

Në Kosovë, grupi për studime politike dhe juridike u bëri thirrje autoriteteve të jenë të vëmendshme ndaj marrëdhënieve me Bashkimin Evropian.

Episodet

Shiko gjithë episodet
XS
SM
MD
LG