Lidhje

Ditari

Marrëdhëniet Kosovë-BE


Në Kosovë, grupi për studime politike dhe juridike u bëri thirrje autoriteteve të jenë të vëmendshme ndaj marrëdhënieve me Bashkimin Evropian.

Episodet

Shiko gjithë episodet
XS
SM
MD
LG