Lidhje

Marshim drejt majës së Taraboshit


Marshim drejt majës së Taraboshit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:53 0:00
Një grup i madh të rinjsh, zhvilluan sot një marshim drejt majës së Malit Tarabosh, në Shkodër, në përpjekje për të nxitur bashkëmoshatarët që, përmes veprimtarive në natyrë, të largohen nga stili i jetës nëpër kafene apo përpara kompiuterit dhe celularit. Siç njofton korrespondenti ynë Pëllumb Sulo, në marshim kishte të rinj edhe nga rrethe të tjera të Shqipërisë.
Marshim drejt majës së Taraboshit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:53 0:00
XS
SM
MD
LG