Lidhje

Fotoekspozita "Marubi: një model i bashkëpunimit"


Fotoekspozita "Marubi: një model i bashkëpunimit"
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:48 0:00

Fotoekspozita "Marubi: një model i bashkëpunimit", e cila u realizua në partneritet mes Ulqinit dhe Shkodrës u vlerësua ndër projektet më të bukura kulturore dhe etnografike në rajon. Për herë të parë, në këtë kuadër, fototekës së familjes "Marubi" i shtohen edhe disa fotografi të zbuluara në Mal të Zi, kryesisht në Ulqin, Tivar dhe Cetinë, të cilat janë një dëshmi historike dhe dokumentare për këto hapësira.

Fotoekspozita "Marubi: një model i bashkëpunimit"
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:48 0:00

XS
SM
MD
LG