Lidhje

Myftiu i Shkodrës reagon pas sulmit në Nisë


Imam Muhamed Sytari reagon për sulmin në Nisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:52 0:00
Pas aktit terrorist të natës së kaluar në Nicë të Francës reagoi sot edhe myftiu i Shkodrës, imam Muhamed Sytari, i cili u bëri thirrje të gjithë komuniteteve fetare në Shqipëri që të sensibilizojnë besimtarët për t'u distancuar nga çdo akt terrori dhe urrejtje ndërfetare.
Imam Muhamed Sytari reagon për sulmin në Nisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:52 0:00
XS
SM
MD
LG