Lidhje

Ditari

Problemet e punësimit në Shkodër


Zyrtarët vendorë pohojnë se po bëhen përpjekje për identifikuar problemet dhe nxitur punësimin, sidomos në sektorin e fasonerisë ku, sipas tyre, janë disa qindra vende të lira pune.

Episodet

Shiko gjithë episodet
XS
SM
MD
LG