Lidhje

Pazari i Korçës


Pazari i Korçës
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:59 0:00

Atmosfera e fundvitit ndihet pak në Pazarin karakteristik të Korçës, i cili është restauruar së fundi.Tregtarët e vegjël ankohen për një fuqi blerse të ulët për shkak të krizës ekonomike dhe shpenzimeve më të vogla që kryejnë emigrantët e kthyer nga Greqia.

Pazari i Korçës
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:59 0:00

XS
SM
MD
LG