Lidhje

Operacione kundër trafikantëve të lendeve narkotike


Policia shqiptare po zhvillon në Vlorë dhe në Gjirokastër operacione kundër trafikantëve të lendeve narkotike. Trafikantëve u eshte bllokuar një gomone në Vlorë, ndersa në Gjirokaster u janë bllokuar automjete dhe armë gjatë operacionit që është ende duke u zhvilluar.
Operacion anti drogë në Vlorë dhe Gjirokaster
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:02 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG