Lidhje

Ditari

Situata në BSH, Rama takon Nishanin


Në Shqipëri kryeministri Edi Rama u takua sot me presidentin Bujar Nishani për të diskutuar me të mbi situatën e krijuar në Bankën Qendrore pas arrestimit të guvernatorit Ardian Fullani dhe propozimit të mbrëmshëm të Këshillit Mbikqyrës të Bankës për shkarkimin e tij.

Episodet

Shiko gjithë episodet
XS
SM
MD
LG