Lidhje

Panairi i Librit në Prishtinë


Panairi i Librit, Prishtinë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:01 0:00

Në Prishtinë, është duke u mbajtur panairi i librit, ku botues nga Kosova, Shqipëria dhe Maqedonia, po ofrojnë mijëra tituj të rinj, por edhe mijëra tituj të tjerë nga botimet e viteve të mëparshme. Organizatorët thonë se panairi po ecën mirë, dhe shprehen se interesimi për panairin këtë vit ka qenë edhe më i madh se vitet e mëparshme.

Panairi i Librit, Prishtinë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:01 0:00

Mendimi juaj

Trego komentet

XS
SM
MD
LG