Lidhje

Qendra e informimit turistik në Shkodër


Qendra e informimit turistik në Shkodër
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:38 0:00

Qendra e informimit turistik në Shkodër

Në Shkodër është hapur një qendër informimi, për të promovuar vlerat turistike të zonës veriore. Turistët marrin atje informacione për pika të tilla malore si Thethi, Valbona dhe Vermoshi. Pjesë e interesimit te tyre jane edhe muzetë dhe qendrat e tjera turistike.

Qendra e informimit turistik në Shkodër
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:38 0:00
XS
SM
MD
LG