Lidhje

Shqipëri, debate mbi ndarjen e fondeve


Mes bashkive të djathta dhe qeverisë po zhvillohen debate në lidhje me financimin e projekteve të zhvillimit rajonal. Këshilli Bashkiak i Shkodrës miratoi së fundmi një rezolutë, ku i kërkon qeverisë bashkëpunim dhe financim të projekteve. Por, këshilltarë e majtë, kërkojnë nga Bashkia e Shkodrës projekte cilësore dhe të konkurrueshme.

Debat për ndarjen e fondeve
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:56 0:00

XS
SM
MD
LG