Lidhje

Ditari

Greva e urisë e ish të përndjekurve politikë


Në Tiranë, greva e urisë e një grupi ish të përndjekurish politikë të diktaturës komuniste hyri në ditën e 19. Përfaqësues të grevistëve zhvilluan sot një takim me presidentin Bujar Nishani, dhe diskutuan mbi kërkesat e grevës dhe vështirësitë e kësaj shtrese sociale.

Episodet

Shiko gjithë episodet
XS
SM
MD
LG