Lidhje

Projekti i Telemjekësisë në Ballkan


Prej 10 vjetësh Projekti i Telemjekësisë ka dhënë një kontribut të konsiderueshëm në Ballkan, veçanërisht në Shqipëri dhe Kosovë. Drejtori i tij Rifat Latifi, Profesor i Kirurgjisë në Universitetin e Arizonës, ndodhet në Uashington për një konferencë kirurgësh. Dr. Latifin e kishim të ftuar në edicionin e sotëm të Ditarit, të Zërit të Amerikës.
Projekti i Telemjekësis, Dr. Rifat Latifi
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:57 0:00
XS
SM
MD
LG