Lidhje

Sezoni turistik në Ulqin


Sezoni turistik në Ulqin
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:11 0:00

Ulqini ka hyrë në sezonin turistik dhe fluksi i turistëve po vjen në rritje. Gjatë këtyre muajve është punuar me një plan masash për përgatitjen sa më të mirë për këtë sezon. Ulqinin po e vizitojnë edhe shumë turistë nga vende perëndimore, duke dëshmuar nivelin bashkëkohor dhe cilësinë e shërbimeve që ofron ky destinacion turistik.

Sezoni turistik në Ulqin
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:11 0:00

XS
SM
MD
LG