Lidhje

Kërkimet për naftë-gaz në bregdetin e Ulqinit


Shqetësim për kërkimet e naftës në Ulqin
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:34 0:00

Kërkimet e paralajmëruara për naftë dhe gaz në bregdetin e Ulqinit kanë shkaktuar reagime. Ambientalistët shprehin shqetësimin se kjo mund të rrezikojë qytetarët dhe zhvillimin e turizmit, ndërsazyrtarët thonë se në kërkime do të përdoren standardet më të larta përmbrojtjen e njerëzve dhe të mjedisit.

Shqetësim për kërkimet e naftës në Ulqin
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:34 0:00

XS
SM
MD
LG