Lidhje

Plazhet e Ulqinit radhiten në listën botërore të plazheve të pastra


Bregdeti i Ulqinit është i njohur për plazhet më të mira dhe më cilësore në Mal të Zi dhe rajon. Këto ditë, 7 plazhe të Ulqinit u çertifikuan me çmimin “Flamuri i kaltër”, duke u renditur në listën botërore të plazheve të pastra. Këto çmime, sipas ekspertëve të kësaj fushe, ndikojnë në promovimin e ofertës dhe në nivelin e vlerave turistike të Ulqinit.

Plazhet e Ulqinit renditen në listën botërore të plazheve të pastra
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:57 0:00

XS
SM
MD
LG